Házirend

Az Alapfokú Művészeti Intézmény Pedagógiai Programja

A közoktatásról szóló törvényben előírt feladatok megvalósításának módját határozza meg.

Házirend

Az intézmény tanulói jogviszonyra vonatkozó rendelkezéseit tartalmazza a magasabb jogszabályok előírásai alapján.

SZMSZ
Az általános iskola Szervezeti és Működési Szabályzata rögzíti a testület tagjainak egyéni és kollektív jogait és kötelezettségeit.

Dokumentumok

Esélyegyenlőségi program

Az intézmény közoktatási esélyegyenlőségi programja a halmozottan hátrányos helyzetű gyerekek oktatási sikeressége érdekében íródott.

Ady EndreAdy Endre szobra az iskola udvarábanAz Alapfokú Művészeti Intézmény Pedagógiai ProgramjaÁltalános iskolai pedagógiai programEsélyegyenlőségi programSZMSZ

Általános iskolai pedagógiai program

DÁNSZENTMIKLÓSI
Ady Endre Általános iskola
és Alapfokú Művészeti ISKOLA

A fogadóórák rendje

A fogadóórákon személyesen konzultálhatnak a szaktanárokkal és az osztályfőnökkel. Lehetőség van a tanulók egyéni haladásáról, fejlődéséről, tanulmányi előmeneteléről érdeklődni, segítséget kérni különböző problémák megoldására.

Dánszentmiklósi Iskoláért Alapítvány

Alapítványunk célja a tehetséges és a hátrányos helyzetű tanulók tanulmányainak és képesség kibontakoztatásának támogatása. Bevételi forrásunk az adók 1 %-ának felajánlásóból és önzetlen átutalásokból származik.

A Dánszentmiklósi Ady Endre Általános Iskola és AMI
felvételi körzete

A Dánszentmiklósi Ady Endre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában végzett tanulók a középfokú iskola első két évfolyamán elért tanulmányi eredményei

a középfokú iskola első két évfolyamán elért tanulmányi eredményei